یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸

کمپانی اچ تی سی اپلیکیشن پیام رسان مخصوص خود را منتشر کرد

۲۲۸ بازديد


اچ تی سی دومین کمپانی بزرگ صنعت ساخت تلفن های هوشمند است که در یک هفته گذشته تصمیم گرفته اپلیکیشن مخصوص خود را در گوگل پلی عرضه کند. بعد از انتشار برنامه آب و هوایی کمپانی وان پلاس، حالا نوبت به تایوانی ها رسیده تا با اپلیکیشن پیام رسان شان سعی نمایند از رقبای خود عقب نمانند.

اگرچه نه برنامه مرتبط با آب و هوای وان پلاس و نه اپلیکیشن جدید اچ تی سی، هیچکدام با اسمارت فون های بقیه شرکت ها سازگار نیستند اما طبیعتا هر دو دارای مزایایی هستند که برای دارندگان موبایل های اچ تی سی و وان پلاس می توانند جذابیت هایی داشته باشند.

 

جدا از اینکه عرضه یک اپلیکیشن پیان رسان که HTC Messaging نامیده می شود این امکان را به تایوانی ها می دهد تا بدون نیاز به بروز رسانی نرم افزاری بعضی از تلفن های خاصی این شرکت، به راحتی برنامه را آپدیت کنند. با توجه به اطلاعات به دست آمده، در HTC Messaging شاهد همان امکاناتی هستیم که با خیلی از پیام رسان های امروزی میبینیم.

می توانید برای بقیه پیام بفرستید، از اس ام اس های خود بک آپ بگیرید، بعضی ها را بلاک کنید یا برای اسپم ها یک لیست به وجود بیاورید. همچنین این برنامه دارای قابلیت جستجو از طریق حروف کلیدی هم بوده و از ویژگی نمایش موضوعی گفت و گوها پشتیبانی می کند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.